Haber

AK Parti ve BBP, Ramazan Bayramı için MHP’yi ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi ile Büyük Birlik Partisi (BBP) heyetleri, Ramazan Bayramı münasebetiyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel merkezinde bayram ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne düzenlenen bayram ziyaretinde AK Parti heyetinden Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi Reşide Yüksel ve Gençlik Kolları Merkez Karar Üyesi Osman Nuri Anbarkaya katıldı. Yönetim Kurulu (MKYK), ziyarette bulundu. Daha sonra Büyük Birlik Partisi heyetinden Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, MKYK Üyesi Hakan Çelen ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Tuğba Özyolu’ndan oluşan heyet MHP Genel Merkezi’ne gelerek bayram ziyaretlerinde bulundu. Bayramı ziyarete gelen heyetleri MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MYK üyeleri Necmi Yıldırım ve Mertcan Ağaç karşıladı.

Hem MHP hem de AK Parti ve BBP heyetleri, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle bu bayramın hüzünlü geçtiğini vurgulayarak, hayatını kaybeden tüm vatandaşlar için başsağlığı diledi. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu