Haber

Ordu Milli Atıcı Cevat Karagöl, WSPS Dünya Şampiyonası Hazırlıklarını Sürdürüyor

Ordu milli atıcısı Cevat Karagöl, 19-29 Eylül tarihlerinde Peru’da düzenlenecek WSPS Dünya Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor.

gençlik ve Sporİl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Cevat Karagöl, şampiyonluk hazırlıklarına Yeni Ordu Stadı’ndaki Atıcılık Eğitim Salonu’nda devam ediyor.

Salonda Cevat Karagöl’ü ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, milli sporcunun hazırlıklarının son derece iyi gittiğini belirtti.

Genç, sporcunun 2024 Paris Paralimpik Oyunları’nda kendilerini temsil edecek olmasından gurur duyduklarını vurgulayarak, “Daha önce kota aldığı için bu şampiyonada daha rahat performans sergileyecek. İnşallah Türk bayrağını da göreceğimize inanıyoruz. Bu şampiyonada en üst seviyedeyiz. İyi şanslar.” sözlerini kullandı.

Cevat Karagöl, 2024 Paris Paralimpik Oyunları’na kota kazandığını hatırlattı.

WSPS Dünya Şampiyonası hazırlıklarını sürdürdüğünü belirten Cevat Karagöl, “Şampiyonada şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edip madalyayla dönmeye çalışacağız. Bunun için gerekli çalışmaları yaptık. Teknik ekibimizin bize verdiği antrenman programlarını en iyi şekilde uyguladık. Milli takım kampına katıldıktan sonra madalyayla dönmeye çalışacağız. Yola çıkacağız.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu