Haber

Onur Bulut transferinde kriz büyüyor! Kayserispor Başkanı Ali Çamlı: Protokolü görmedim

Beşiktaş ile Kayserispor arasındaki Onur Bulut krizi her geçen gün büyüyor. Kayserispor’un Fenerbahçe ile toplam 2.9 milyon euro’ya el sıkışmasının ardından devreye giren Beşiktaş, 1 milyon euro’luk serbest kalma maddesini kullanıp imzalattı. Ancak yaşanan krizin ardından Kayserispor parayı Beşiktaş’a geri gönderdi. Siyah-beyazlılar’ın Sarı-Kırmızılılarla tek taraflı olarak sözleşmesini feshetmesinin ardından 8 Şubat’ta açıkladığı 28 yaşındaki futbolcunun transferi ile ilgili detaylara ulaşıldı. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Beşiktaş’a transfer olan Onur Bulut ile imzalanan protokolle ilgisi olmadığını söyledi.

“PROTOKOLÜ GÖRMEDİM”

Başkan Ali Çamlı, protokolde imzasının bulunmadığını belirterek, “Başkan yardımcımız Nurettin Açıkalın protokolü imzaladı. Protokolü görmedim, önüme hiç gelmedi. Olsa da tecrübeli bir yöneticiyim. gelirse imzalamam.Önüme Onur’un ıslah sözleşmesi ve 3 yıllık uzatma sözleşmesi geldi.Bunu imzaladım ve çıktım.” söz konusu.

“TEK TARAFLI ANLAŞMA”

Fenerbahçe ile görüşmenin bu protokolün basına sızdırılması sonucu sona erdiğini belirten Lider Ali Çamlı, sarı-lacivertli kulübün haklı olarak görüşmeden vazgeçtiğini belirterek, “Fenerbahçe ile bu iş bozulunca feshedildi. Ayın 6’sında tek taraflı kontrat kendisine ait dedi. Beşiktaş kulübü bizden isteseydi, ateşten mal kaçırıyormuş numarası yapmak yerine zaten doğruları söylerdik.” o da tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu